MÖBLER / Bord / Slagbord 14598393
nr 1459 8393
Slagbord
1700-/1800-tal. Bredd: 123 cm. Djup: 26cm, 2x70cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:35:26
800 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)